Hej , tu IcyJuliaRoberts
na stardoll nie doszły nowe darmówki nic się nie dzieję ... Nie mam pomysłu o czym napisać :[
Myślałam o tym jak zdobyć dużo punktów , ale to większość was wie.... Konkursach nie mam co robiś bo zawsze odpisujecie fajny blog itp...
Dacie pomysły ? Za najlepszy skomentuje album scenerie i dam 5 gwiazdek :]
środa, 4 maja 2011
wtorek, 3 maja 2011
Wybieg

teraz coraz brzytsze lalki wygrywaja na wybiegu (bez obrazy dla tych którzy wyrali i nie maja ładnej lalki);p
Mam do was pytanie , odpowiadajcie w komkach a z komentarzy wylosuję jedną osobę która dostanie reklame bloga...dawajcie linki [ to juz drobna reklama ]
Ci co mają bloga o stardoll reklama na cały post a ci o czyms innym pod postem
pytanie : uwazacie taak jak ja ?
Darmówki
poniedziałek, 2 maja 2011
Darmówki z dove
Torbę dostaje każdy, kto zapisze się do klubu od razu, a kolejne darmówki będą rozdawane wraz z rosnącą liczbą członków w klubie :)
1. Wejdź na www.myproxy.ca
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/pl/clubs/home.php?id=2410101
3. Zaloguj się
4. Kliknij Dołącz do klubu, a następnie potwierdź klikająć Tak
5. Gotowe :)
1. Wejdź na www.myproxy.ca
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/pl/clubs/home.php?id=2410101
3. Zaloguj się
4. Kliknij Dołącz do klubu, a następnie potwierdź klikająć Tak
5. Gotowe :)
Konkurs!
Subskrybuj:
Posty (Atom)


